Skladem u dodavatele (>5 ks)
Můžeme doručit do:
12.9.2024
Možnosti doručení

Fandící set Česká republika s čelenkou je dokonalým doplňkem pro každého nadšeného fanouška, který chce vyjádřit svou podporu a vlastenectví během sportovních akcí a utkání! Tento úžasný set obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se stali hvězdou tribun a ukázali svou oddanost České republice.

Proč se nám tento výrobek líbí?
Kompletní sada: Nejenže získáte krásnou čelenku s vlasy, ale také stylový náramek, vlajku České republiky o rozměrech 90x150 cm, pár nafukovacích fandících tyčí, brýle a šálu o velikosti 15x135 cm. Vše je pečlivě vybráno, aby vám pomohlo vytvořit nezapomenutelný fandící zážitek.
Kvalitní materiály: Všechny položky v setu jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost. Nemusíte se bát, že by se vaše fandící vybavení rychle opotřebovalo.
Snadné použití: Jednotlivé části setu jsou navrženy tak, aby byly jednoduché na používání a pohodlné pro nošení. Čelenka s vlasy perfektně padne, nafukovací tyče jsou lehké a snadno se přenáší, a šála i vlajka dodávají ten pravý národní duch.
Velký dojem: S touto sada budete vždy středem pozornosti. Vaši přátelé a okolní fanoušci budou ohromeni vaší vášní pro svůj tým a budete inspirovat ostatní k tomu, aby se k vám přidali ve fandění.
Skvělá hodnota za peníze: Tento set poskytuje skvělou hodnotu za cenu, protože obsahuje všechny základní doplňky, které byste jako fanoušek mohli potřebovat, a to v jednom balení. Už nemusíte kupovat jednotlivé části zvlášť a utrácet více peněz.

Rozměry balení jsou cca 40x30x4,5 cm, což znamená, že celý set snadno přenesete nebo uskladníte, když ho zrovna nepotřebujete. Myslete však na to, že výrobek není hračka, a proto by měl být používán s náležitou péčí.

Nezmeškejte tuto šanci být tím nejlepším fanouškem na každém zápase. Zakoupíte-li si Fandící set Česká republika s čelenkou nyní, budete připraveni na jakoukoli sportovní událost a můžete s plnou parádou podporovat svůj tým.

Objednejte si svůj set nyní a dokažte světu, že jste hrdým fanouškem České republiky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný velký fanouškovský set Česká Republika. Balení obsahuje čelenku s vlasy, náramek, vlajku o velikosti 90x150 cm, pár nafukovacích fandících tyčí, brýle a šálu o velikosti 15x135 cm. Rozměry balení cca 40x30x4,5 cm. Výrobek není hračka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.